Sweden - Allsvenskan
May 14
FT
Hammarby IF
Oestersunds FK
May 15
FT
Haecken
Kalmar FF
FT
Falkenbergs FF
Djurgaarden
FT
Helsingborgs IF
AIK
FT
Elfsborg
AFC Eskilstuna
FT
Sirius
GIF Sundsvall
May 16
FT
IFK Gothenburg
Malmoe FF
FT
Oerebro
IFK Norrkoeping
May 18
FT
AFC Eskilstuna
Helsingborgs IF
May 19
live 10'
Sirius
Haecken
live 10'
Malmoe FF
Kalmar FF
18:30
Djurgaarden
Elfsborg
May 20
20:00
AIK
Falkenbergs FF
20:00
IFK Gothenburg
Hammarby IF
20:00
IFK Norrkoeping
GIF Sundsvall
20:00
Oestersunds FK
Oerebro
Sweden - Superettan
May 14
FT
Halmstads BK
GAIS
May 15
FT
IK Frej Taeby
Brommapojkarna
FT
Mjallby AIF
Trelleborgs FF
FT
Oergryte IS
Varbergs Bois
May 16
FT
Dalkurd FF
IK Brage
FT
Degerfors
Norrby
FT
Joenkoepings Soedra
Oesters IF
FT
Vasteraas SK
Syrianska
May 18
FT
Varbergs Bois
Halmstads BK
May 19
live 10'
Norrby
IK Frej Taeby
live 10'
Trelleborgs FF
Oergryte IS
18:30
Oesters IF
Mjallby AIF
May 20
20:00
Brommapojkarna
Joenkoepings Soedra
20:00
IK Brage
Syrianska
May 15
FT
Umea FC
Vasalunds IF
May 18
FT
Akropolis IF
Bodens BK
FT
BK Forward
Vasalunds IF
FT
Karlslunds IF
0 - 0
Sandvikens IF
May 19
16:00
Rynninge IK
? - ?
Umea FC
16:00
Team TG FF
? - ?
Sollentuna FF
17:00
Gefle
? - ?
IF Sylvia
17:00
Nykopings Bis
? - ?
FC Linkoping City
18:00
Carlstad United BK
? - ?
Karlstad BK
May 18
FT
Lindome GIF
Assyriska Turabdin IK
FT
Eskilsminne IF
Utsiktens BK
FT
Ljungskile SK
Kristianstad FC
FT
Lunds BK
IK Oddevold
FT
Oskarshamns AIK
Skovde AIK
FT
Tvaakers IF
Torns IF
May 19
18:00
FC Trollhattan
? - ?
Aatvidaberg
18:00
IFK Vaernamo
? - ?
Landskrona BoIS
May 15
FT
Gnosjoe IF
IFK Vaernamo
Sweden - Cup
March 16
AET
Djurgaarden
Haecken
March 17
AET
AIK
AFC Eskilstuna *
Sweden - Cup:: group 1
March 2
FT
AIK
1 - 0
Oergryte IS
FT
Joenkoepings Soedra
Norrby
Sweden - Cup:: group 2
March 2
FT
IFK Norrkoeping
AFC Eskilstuna
FT
IFK Vaernamo
Assyriska Turabdin IK
Sweden - Cup:: group 3
March 2
FT
Degerfors
Oesters IF
FT
Malmoe FF
Falkenbergs FF
Sweden - Cup:: group 4
March 4
FT
Hammarby IF
Dalkurd FF
FT
Varbergs Bois
Eskilsminne IF
Sweden - Cup:: group 5
March 2
FT
Haecken
Brommapojkarna
FT
IK Brage
FC Rosengaard 1917
Sweden - Cup:: group 6
March 3
FT
Halmstads BK
Karlstad BK
FT
Oestersunds FK
Sirius
Sweden - Cup:: group 7
March 3
FT
Djurgaarden
Elfsborg
FT
IK Frej Taeby
Hassleholms IF
Sweden - Cup:: group 8
March 3
FT
GAIS
Nykopings Bis
FT
Oerebro
IFK Gothenburg
 

Get 10.99 Free Credits! Live Hot Flirts for You!