Czech Republic - 3rd league CFL
March 23
11:15
FC Pisek
? - ?
TJ Slovan Velvary
AP
FC Slavoj Vysehrad
SK Benesov *
FT
Olympia Radotin
0 - 1
FK Loko Vltavin
FT
FK Litomericko
TJ Jiskra Domazlice
16:00
TJ Jiskra Usti Nad Orlici
? - ?
SK Zapy
16:00
TJ Sokol Zivanice
? - ?
FK Kraluv Dvur
March 24
16:00
FK TJ Stechovice
? - ?
1. FC Karlovy Vary
16:00
SK Sokol Brozany
? - ?
FK Dobrovice
Canc.
Sk Viktorie Jirny
? - ?
SK Prevysov
Czech Republic - 3rd league MSFL
March 23
FT
FC Odra Petrkovice
1 - 0
SC Unicov
FT
FK Hodonin
FC Viktoria Otrokovice
FT
OFS Frydek Mistek
FC Velke Mezirici
16:00
Rymarov
? - ?
SFK Vrchovina
16:00
SK Lisen
? - ?
Mfk Vyskov
16:00
SK Spartak Hulin
? - ?
FC Hlucin
FT
Tj Valasske Mezirici
0 - 3
FC Msa Dolni Benesov
16:00
Uhersky Brod
? - ?
Sk Hanacka Slavia Kromeriz
Czech Republic - 4th league:: Division A
March 23
FT
Aritma Praha
Jindrichuv Hradec
FT
TJ Prestice
1 - 0
Cesky lev
FT
Taborsko B
Admira Praha
FT
Doubravka
MFK Dobris
FT
Klatovy
Horovicko
FT
Marianske Lazne
TJ Sokol Cizova
March 24
16:00
SK Rakovnik
? - ?
Tachov
16:00
Tatran Sedlcany
? - ?
Spartak Sobeslav
Czech Republic - 4th league:: Division B
March 23
FT
Chomutov
2 - 1
TJ Tatran Rakovnik
FT
FK Brandys nad Labem
SK Polaban Nymburk
AP
Mostecky FK
FK Ostrov *
FT
Motorlet Praha
Meteor Praha
AP
Neratovice
SS Ostra *
FT
Sokol Libis
Kladno
FT
Banik Sous
FK Zbuzany
17:00
Olympie Brezova
? - ?
Sokol Hostoun
Czech Republic - 4th league:: Division C
March 23
FT
FK Pardubice II
FK Nachod
AP
Kolin *
Horky nad Jizerou
FT
Fk Prepere
Cesky Brod
FT
Vysoke Myto
Jiskra Mseno
March 24
16:00
Benatky nad Jizerou
? - ?
Sokol Velke Hamry
16:00
Dvur Kralove
? - ?
SK Spartak Slatinany
16:00
FK Caslav
? - ?
Pencin-Turnov
Canc.
Trutnov
? - ?
FC Olympia HK
Czech Republic - 4th league:: Division D
March 23
FT
Havlickuv Brod
Tasovice
FT
Blansko
Sokol Lanzho
FT
Breclav
Slovan Bzenec
FT
Nove Sady Olomouc
Slovan Rosice
March 24
16:00
AFC Humpolec
? - ?
FC Spartak Velka Bites
16:00
FC Strani
? - ?
Stara Rise
16:00
Slavoj Polna
? - ?
FC Dosta Bystrc Kninicky
16:00
Zdirec Nad Doubravou
? - ?
FC ZDAS Zdar nad Sazavou
Czech Republic - 4th league:: Division E
March 23
FT
Opava B
HFK Olomouc
FT
FC Viktorie Prerov
Bospor Bohumin
FT
FC Vsetin
Frydlant
March 24
11:00
Sokol Usti
? - ?
Hranice
11:15
MFK Havirov
? - ?
Hermanice
11:15
Slavicin
? - ?
Kozlovice
16:00
Slavoj Olympia
? - ?
SK Detmarovice
16:00
Sumperk
? - ?
Novy Jicin
Czech Republic - U19 league
March 23
FT
Mlada Boleslav U19
0 - 2
Banik Ostrava U19
FT
Slovacko U19
2 - 1
Karvina U19
FT
Viktoria Plzen U19
Sigma Olomouc U19
FT
Zbrojovka Brno U19
FC Vysocina Jihlava U19
FT
Hradec Kralove U19
Ceske Budejovice U19
FT
Pardubice U19
Pribram U19
Czech Republic - 1st League
March 15
FT
Dukla Praha
Karvina
FT
Teplice
Viktoria Plzen
March 16
FT
Banik Ostrava
Mlada Boleslav
FT
Slovacko
Jablonec
FT
Slovan Liberec
FC Fastav Zlin
FT
Sparta Prague
Sigma Olomouc
March 17
FT
Bohemians 1905
Opava
FT
Pribram
Slavia Prague
Czech Republic - 2nd league
March 16
FT
Trinec
Znojmo
FT
MFK Chrudim
Pardubice
FT
Vysocina Jihlava
Sokolov
March 17
FT
Zizkov
Usti nad Labem
FT
Hradec Kralove
SK Prostejov
FT
FC Vlasim
FK MAS Taborsko
FT
FK Varnsdorf
0 - 0
Vitkovice
FT
SK Dynamo Ceske Budejovice
FC Zbrojovka Brno
Czech Republic - Cup
November 28, 2018
AET
Opava
Sparta Prague *
Czech Republic - Juniorska liga CFL
March 17
FT
Dukla Praha
FK Mlada Boleslav
March 18
FT
1. FK Pribram
FK Teplice
FT
AC Sparta Praha
Slavia Praha
FT
FC Slovan Liberec
FK Baumit Jablonec
FT
Ceske Budejovice
FC Hradec Kralove
FT
FC Viktoria Plzen
Bohemians 1905
Czech Republic - Juniorska liga MSFL
March 17
FT
Mfk Okd Karvina
FC Banik Ostrava
FT
SK Sigma Olomouc
FK Fotbal Trinec
March 18
FT
FC Fastav Zlin
FC Zbrojovka Brno
FT
FC Vysocina Jihlava
1. FC Slovacko